Zāģripas


                                 

 

SIA"Tikra" ir tiešais "CMT Orange Tools" rūpnīcas pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam Jums iespēju par pievilcīgām cenām iegādāties no noliktavas Rīgā ar piegādi visā Latvijā augstas kvalitātes un veiktspējas zāģripas dažādu materiālu griešanai.

  CENU KATALOGS 2024 pdf.

Pielietojums: Rūpīgam zāģējumam , ideāls rezultāts lietojot kopā ar aizzāģi!
Pielietojums:Rūpīgam    zāģējumam , ideāls rezultāts lietojot kopā ar aizzāģi! Pielietojums: Garenzāģēšanai un šķērszāģēšanai. Pielietojums: Rūpīgam zāģējumam.
Pielietojums: Garenzāģēšanai un šķērszāģēšanai būvniecībā.
Pielietojums: Konisks aizzāģis.
Pielietojums: Garenzāģēšanai.
Pielietojums: Garenzāģēšanai un šķērszāģēšanai ar rokas instrumentu.
Pielietojums: Rūpīgam zāģējumam. Rokas instrumenta, Festool.  Pielietojums: Garenzāģēšanai un šķērszāģēšanai. Alumīnijam. Pielietojums: Dažādu kokmateriālu piezāģēšanai celtniecības darbos.
DIY (dari pats) kvalitātes produkts.
Pielietojums: Pārejas gredzeni zāģripu centriem.


KĀ tiek ražotas  „CMT Orange Tools”  zāģripas: "CMT Orange Tools" ir Itālijas kompānija , kura ražo augstas kvalitātes un veiktspējas zāģripas un pastāv par kvalitāti, kas nozīmē, ka CMT visu ko dara , dara domājot par kvalitāti. CMT ražojot zāģripas izmanto tikai labākos materiālus. To apvienojot ar savām prasmēm un rūpīgi veiktu darbu spēj panāk augstas kvalitātes produkciju.

Materiāls: Zāģripas sastāv no diviem komponentiem: tērauda un karbīda.Tērauds: CMT izmanto tikai pašu labāko pieejamo tēraudu: Super 42-44 Rockwell cieto tēraudu. Karbīds: Visi CMT asmeņu gali ir ražoti no augstākās markas mikro graudu karbīda.

Dizains:Vienkāršie zāģripu dizaini patiesībā ir sarežģīti tehniskie apsvērumi , kas ir domāti dažādu veidu griezumiem. Zāģripas dizainu atšķirības ir veidotas tā , lai tās būtu labāk piemērotas konkrēta zāģējuma labākai sasniegšanai. Pamānāmākā atšķirība ir zāģripas zobu dažādie tipa un asinājuma leņķi , kā arī izplešanās spraugas un īpaša dizaina Anti vibrācijas iegriezumi asmenī.

Anti-vibrācija:Pateicoties speciāla dizaina iestrādātiem anti vibrācijas iegriezumiem asmenī , zāģripai palielinās veitkspēja un griezuma kvalitāte. Zāģripas mūžs ir ilgāks un griezums ir daudz akurātāks.

 Izplešanās sprauga: Šie mazie āķu formas iegriezumi asmenim palīdz samazināt troksni un vienlaikus regulē asmeņa izplešanos un sarašanos , kas rodas asmenim uzkarstot un atdziestot.